بلاگ

laminate-veneer

کاربرد ونیر کامپوزیت چیست و چه فرقی با لمینت سرامیکی دارد؟

ونیر کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت ونیر روشی اصلاحی و زیبایی محسوب می‌شود که در آن لایه‌ای از جنس کامپوزیت بر روی مینای دندان قرار می‌گیرد و به صورت مستقیم این لایه توسط اشعه روی دندان‌ها چسبانده می‌شود. کامپوزیت یک ماده ترمیم همرنگ دندان بوده یا همان مواد سفید رنگی هستند که با آن داخل دندان‌ها را پر می‌کنند. در واقع کامپوزیت تشکیل شده از مواد زمینه‌ای ترکیبی با ذراتی به نام فیلر که وجود همین ذرات استحکام بالایی به آن بخشیده است.
کامپوزیت ونیر برای مواقعی استفاده می‌شود که دندان‌های بیمار پوسیدگی نداشته باشند، زیرا انجام کامپوزیت ونیر بدون نیاز به تراش دادن و لابراتوار و در عرض یک یا دو جلسه به شما نتیجه دلخواه را می‌دهد.

کاربرد ونیر کامپوزیت چیست؟

ترمیم دندان‌های شکسته
تصحیح رنگ دندان
بلند کردن طول دندان‌ها
بستن فضاهای باز بین دندانی
اصلاح طرح لبخند

فرق کامپوزیت ونیر با لمینت سرامیکی چیست؟

لمینت دندان سرامیکی با تراش دادن دندان به اندازه نیم میلی متر از قسمت جلوی دندان انجام می‌شود ولی کامپوزیت ونیر معمولا بدون تراش دهی است.
درعوض ما در ونیر بعلت عدم تراش مختصری ، بزرگ شدن سایز دندانها را داریم.

لمینت سرامیکی به زمان بیشتری جهت آماده سازی قالب دندان توسط لابراتوار نیاز دارد حال اینکه ونیر کامپوزیت در یک یا دو جلسه انجام می‌گیرد.
کامپوزیت ونیر هزینه کمتری نسبت به لامینیت سرامیکی دارد.
درعوض ثبات رنگ و طول عمر لمینیت سرامیکی خیلی بیشتر از کامپوزیت است.

اگر به هر دلیلی مراقبت‌های لازم صورت نگیرد و کامپوزیت شکسته و یا دچار پریدگی جزئی شود به راحتی ترمیم شده و همانند قبل می‌شود.

چه کسانی نمی‌توانند ونیر کامپوزیت انجام دهند؟

 • کسانی که سایش شدید دندان دارند.
 • افرادی که ازعادت‌های دهانی مثل دندان قروچه رنج می‌برند.
 • افرادی که به بهداشت دهان و دندان توجه نمی‌کنند.
 • بیمارانی که دندان‌هایی شدیدا به هم ریخته دارند.
 • افراد سیگاری و کسانی که چای وقهوه زیاد مصرف میکنند.

دوام ونیر کامپوزیت چقدر است؟

چند عامل در مدت دوام ونیر کامپوزیت تاثیر دارد:

 • چگونگی نگهداری ونیر کامپوزیت
 • نوع کامپوزیتی که در ونیر استفاده شده است.
 • عادات غذایی فرد

با در نظر گرفتن این عوامل، به طور میانگین ونیر کامپوزیت ها بین ۲ تا ۳ سال عمر می کنند که این زمان نسبت به عمر لمینت بسیار کمتر است. با این حال هزینه ی هر بار ترمیم و تعویض کامپوزیت بسیار کمتر از لمینت بوده و کمتر تهاجمی می باشد. نحوه ی نگهداری کامپوزیت ها در صورتی که به درستی از ونیر کامپوزیت ها نگه داری نشود ممکن است شکسته شوند یا بیفتند. برای افزایش طول عمر و دوام کامپوزیت ها باید بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و حداقل دو بار در سال توسط دندان پزشکتان تحت معاینه و پاکسازی قراربگیرید. به علاوه باید از گاز زدن یا شکستن خوراکی های سفت مثل آجیل و یخ با کامپوزیت های خود، بپرهیزید.

ایمپلنت دیجیتال

طراحی و ساخت لامینیتهای پرسلن دیجیتال

طراحی و ساخت لامینیتهای پرسلن دیجیتال

برای ساخت و طراحی لامینیتهای پرسلن مراحل زیر انجام میشود:

در مرحله اول بعد از تهیه عکسهای فوتوگرافی ، دیزاین دو بعدی توسط نرم افزار تهیه و همراه طراحی های ممکن دیگر برای بیمار ارسال میشود

در صورت درخواست بیمار و به دلخواه ایشان تغییرات در طراحی انجام میشود و بعد از تایید نهایی توسط پرینتر های سه بعدی راهنما( گاید ) مخصوص پرینت میشود.
در مرحله بعد توسط گاید زیبایی و کامپوزیت مدل لامینیتها با کامپوزیت شکل داده میشود و بعد از اصلاح و رضایت بیمار  اسکن سه بعدی از مدل مورد پسند تهیه میشود
و تازه تراش و اسکن نهایی انجام میشود و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص لامینیتها طراحی و ساخته میشود.

دکترسیدمحمدرضا حسینی
‏‎جراح -دندانپزشک-ایمپلنتولوژیست
دندانپزشکی دیجیتال
۵-٠٢١٢٢٣۵۴٢۴٣

 

طراحی و ساخت لامینیتهای پرسلن دیجیتال

2

ایمپلنت دیجیتال دندان توسط متخصص ایمپلنت

ایمپلنت دیجیتال دندان چیست؟

یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته مورد استفاده در دندان پزشکی ، ایمپلنت دیجیتال دندان است.
زمانی که دندان شما می‌افتد یا به علت خرابی مجبور به کشیدن آن می‌شوید، جای خالی دندان از دست داده ، بسیار زشت شده و از اعتماد به نفس شما می‌کاهد. به علاوه جای خالی دندان نیز باعث جابجایی دندانهای مجاور و گاهی حتی بیماری‌های لثه و دندان می‌شود.
ایمپلنت دیجیتال روشی نسبتا جدید است که جای خالی دندان شما را پر می‌کند.
نتایج تحقیقات نشان میدهد میزان رضایت از ایمپلنت دیجیتال بسیار بیشتر از ایمپلنت به روش سنتی است.

ایمپلنت دیجیتال دندان توسط متخصص ایمپلنت در تهران، دکتر سید محمدرضا حسینی

 

کاشت ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

با استفاده از اسکنر داخل دهانی و سی تی اسکن سه بعدی فک و به کمک سه بعدی سازی فک توسط کامپیوتر، شرایط فک و تمام ویژگی‌های آن بررسی می‌شود. در این حالت برای کار گذاشتن ایمپلنت معمولا شکافی روی لثه ایجاد نمی‌شود.  به علاوه دندانپزشک اطلاعات کاملی در اختیار خواهد داشت که کمک می‌کند تا هنگام کاشت کوچکترین آسیبی به عصب، سینوس ، دندان‌های مجاور و فک وارد نشود.

ایمپلنت دیجیتال دندان توسط متخصص ایمپلنت در تهران، دکتر سید محمدرضا حسینی

 

میزان درد در جراحی ایملنت دیجیتال:

در ایمپلنت به روش سنتی ، برای دسترسی به استخوان و دید مستقیم ، لثه ناحیه ایمپلنت شکافته میشود ، اما در روش دیجیتال به کمک نرم افزار و با توجه به شرایط فک و محل قرار گیری عصب ها شکاف بسیار کوچکتر خواهد شد به طوری که نیازی به بخیه زدن نیز وجود نخواهد داشت. اصطلاحا لثه فقط پانچ میشود.
به همین دلیل زمان بهبود در روش ایمپلنت دیجیتال بسیار کوتاهتر است. به علاوه تورم، عفونت، خونریزی نیز به حداقل خواهد رسید. زمان جراحی نیز بسیار کوتاه خواهد بود. برای مثال برای یک یا دو دندان حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد.
مزایای ایمپلنت دیجیتال
ایمپلنت دیجیتال لبخندی زیبا و بی نقص به شما خواهد بخشید و همینطور بهترین نتیجه را در جویدن برای شما محیا میکند.این روش بسیار دقیق است و آسیب‌های جانبی را کمتر می‌کند. سریعتر بودن زمان کاشت، درد ، خونریزی و عفونت کمتر همگی از مزایای این روش هستند. البته طبیعی است که به علت جدید بودن، سریع بودن و استفاده از تکولوژی‌های روز باید گرانتر هم باشد.

پس به طور کلی مزایای ایمپلنت دیجیتال شامل موارد زیر می‌شود:
• حفظ بهداشت دهان و دندان
• موفقیت بالاتر در کاشت
• گرفتن اعتماد به نفس
• نتیجه‌ای طولانی مدت
• ظاهری کاملا طبیعی
• امکان کاشت همه پایه های ایمپلنت در یک جلسه
• جلوگیری از تحلیل لثه
• جلوگیری از تحلیل استخوان
• بهبود سریعتر
• عدم نیاز به چسب یا هرگونه ماده اضافی

ایمپلنت دیجیتال چطور ساخته می‌شود؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، پس از اسکن سه بعدی دندانها در مطب و سی تی اسکن مخصوص در رادیولوژی، اطلاعات در کامپیوتر پردازش شده و بهترین جا در استخوان فک با توجه به روکش اینده و ضخامت استخوان برای ایمپلنت ، مشخص میشود. سپس شابلن یا گاید طراحی شده توسط پرینتر سه بعدی ساخته میشود ،
و در نهایت در هنگام کاشت ایمپلنت از ان استفاده میشود .
به همین دلیل حتی برای نمونه‌های پیچیده نیز این روش بسیار مناسب و موثر خواهد بود.

چرا باید از ایمپلنت دیجیتال دندان استفاده کنیم؟

ایمپلنت دندان انواع مختلفی دارد. اما ایمپلنت دیجیتال دندان به دلیل درصد موفقیت بیشتر و سایر مزایایی که در بخش مزایای ایمپلنت دندان دیجیتالی گفتیم بسیار بهتر است. پس طبیعی است که استفاده از ایمپلنت دیجیتال در اولویت قرار می‌گیرد. تقریبا تمامی بیمارانی که به این شیوه دندان خود را درست کرده‌اند، اذعان نموده‌ اند که چه از لحاظ ساده بودن مراحل کار برای مراجعه کننده و هم از لحاظ نتیجه کار کاملا راضی هستند.

ایمپلنت دیجیتال دندان توسط متخصص ایمپلنت در تهران، دکتر سید محمدرضا حسینی

 

شیوه کاشت ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

روش کاشت ایمپلنت دیجیتال بسیار شبیه به روش سنتی است.
در جلسه اول از مراجعه کننده اسکن سه بعدی و سی تی اسکن تهیه میشود این جلسه حداکثر یک ربع خواهد بود.
در جلسه دوم تمامی ایمپلنتها در فک کاشته میشود ، بسته به تعداد ایمپلنتها و جراحی های جانبی مثل سینوس لیفت یا پیوندهای استخوان
این جلسه میتواند بین ده دقیقه برای یک ایمپلنت ساده تا ۴ ساعت برای یک جراحی پیچیده ۱۶ ایمپلنت در دو فک همراه با سینوس لیفت و پیوند استخوان ، به طول انجامد.
بسته به شرایط فک و تراکم استخوان و برند ایمپلنت، بین یک ماه تا ۶ ماه برای تکمیل استخوان سازی صبر میکنیم.
در جلسه سوم برای پروتز ، لثه روی ایمپلنتها بوسیله همان گایدهای جراحی به سادگی و با سرعت ، برداشته میشود و روی ایمپلنتها پیچ بلندی بسته میشود تا لثه ناحیه شکل بگیرد. تقریبا یک هفته بعد، از ایمپلنتها اسکن گرفته میشود و در کامپیوتر پایه های تیتانیومی که باید روی ایمپلنتها بسته شود و روکشها همزمان طراحی میشوند و توسط دستگاههای سی ان سی یا پرینترهای سه بعدی ساخته میشوند و بسته به نوع روکش، بین یک هفته تا دو هفته بعد با یک یا دوبار مراجعه، روکشها تحویل داده شده و سمان میشوند به همین راحتی، و بسیار دقیق و زیبا.

 

ایمپلنت دیجیتال دندان توسط متخصص ایمپلنت در تهران، دکتر سید محمدرضا حسینی

drhosseyni

کامپوزیت ونیر و لامینیت سرامیکی دیجیتال

لمینت دندان و یا کامپوزیت ونیر دیجیتال به عنوان یک رویکرد پیشرفته در دندانپزشکی زیبایی است که از آخرین تکنولوژی عکس برداری و پردازش در طراحی لبخند شما استفاده میکند. این امر امکان کنترل دقیق در هر جنبه ای از طراحی را به ما می‌دهد. با استفاده از طراحی لمینت دیجیتال با نرم افزارهای DSD) Digital smile design)، می توانیم با استفاده از تصاویر صورت شما ، به شما این اطمینان را بدهیم که لبخند جدید شما با لب ها، گونه ها و چشمانتان هماهنگ است و به عنوان بخش طبیعی از صورت شما به نظر می رسد. در حقیقت آنقدر طبیعی است که کسی نمی تواند حدس بزند که شما لبخند خود را طراحی کرده اید.

ایمپلنت دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی ، کامپیوتر و ابزارهای دیجیتال جایگزین بسیاری از خدمات سنتی و دستی شده‌اند. در این راستا ایمپلنت دیجیتال نیز در خدمت دندانپزشکان قرار گرفت تا روند درمان ایمپلنت با سرعت، دقت، کیفیت و زیبایی بیشتر صورت پذیرد.
اطلاعات لازم با استفاده از اسکنر داخل دهانی دریافت می گردد و به بررسی وضعیت بافت نرم (لثه)، بافت سخت ( استخوان فک) و بهداشت دهان بیمار پرداخته می شود.

 • اطلاعات دریافت شده توسط اسکنر و سی بی سی تی که توسط رادیولوژیست تهیه میشود به وسیله نرم افزار مخصوص به لحاظ کیفیت استخوان فک، موقعیت عصب فکی و یا غشاء سینوسی مورد بررسی قرار گرفته و شابلون راهنمای جراحی (گاید) و روکش موقت به صورت ۳D طراحی و با پرینتر سه بعدی ساخته می شوند.
 • در جلسه درمان بدون نیاز به جراحی لثه و بخیه، با استفاده از گاید ساخته شده بصورتی دقیق ایمپلنت در استخوان کار گذاشته میشود. و روکش موقتی که از قبل طراحی و ساخته شده در صورت وجود شرایط لازم استخوانی ، بلافاصله برای بیمار نصب می‌گردد.

تفاوت این روش با روش معمولی در کاهش بسیار تعداد جلسات مراجعه بیمار ، کاهش مدت زمان جراحی ایمپلنت و کاهش درد و خونریزی و عوارض جراحی و در نتیجه رضایت بالای بیمار پس از درمان است. در ایمپلنت دیجیتال میتوانید با دست دندان کامل وارد مطب شوید و با ایمپلنت دو فک همراه با روکشهای موقت از مطب خارج شوید. و این معجزه دندانپزشکی دیجیتال است

shutterstock_329065745

ایمپلنت دیجیتال دندان چیست و شیوه کاشت آن چگونه است؟

یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته مورد استفاده در دندان پزشکی ایمپلنت دیجیتال است. زمانی که دندان شما می‌افتد یا به علت خرابی مجبور به کشیدن آن می‌شوید، جای خالی دندان از دست داده بسیار زشت شده و از اعتماد به نفس شما می‌کاهد. به علاوه جای خالی دندان نیز باعث ایجاد آلودگی و سایر بیماری‌های لثه و دندان می‌شود. ایمپلنت دیجیتال روشی نسبتا جدید است که جای خالی دندان شما را پر می‌کند. نتایج تحقیقات نشان میدهد میزان رضایت از ایمپلنت دیجیتال بسیار بیشتر از ایمپلنت به روش سنتی است.

کاشت ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

به کمک سه بعدی سازی فک توسط کامپیوتر، شرایط فک و تمام ویژگی‌های آن بررسی می‌شود. در این حالت برای کار گذاشتن ایمپلنت کمترین شکاف در فک ایجاد می‌شود.  به علاوه دندانپزشک اطلاعات کاملی در اختیار خواهد داشت که کمک می‌کند تا هنگام کاشت کوچکترین آسیبی به عصب، دندان‌های مجاور و فک وارد نشود.

میزان درد جراحی ایملنت دیجیتال

در ایمپلنت سنتی یک شکاف بزرگ به صورت عمودی در لثه تا رسیدن به استخوان ایجاد می‌شود. اما در روش دیجیتال به کمک سی تی اسکن سه بعدی و با توجه به شرایط فک و محل قرار گیری عصب ها شکاف بسیار کوچکتر خواهد شد به طوری که نیازی به بخیه زدن نیز وجود نخواهد داشت.

به همین دلیل زمان بهبود در روش ایمپلنت دیجیتال بسیار کوتاهتر است. به علاوه تورم، عفونت، خونریزی نیز به حداقل خواهد رسید. زمان جراحی نیز بسیار کوتاه خواهد بود. برای مثال برای یک یا دو دندان حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد.

مزایای ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال لبخندی زیبا و بی نقص به شما خواهد بخشید. این روش بسیار دقیق است و آسیب‌های جانبی را کمتر می‌کند. سریعتر بودن زمان کاشت، درد کمتر، عفونت، در و تورم کمتر همگی از مزایای این روش هستند. البته طبیعی است که به علت جدید بودن، سریع بودن و استفاده از تکولوژی‌های روز باید گرانتر هم باشد. پس به طور کلی مزایای ایمپلنت دیجیتال شامل موارد زیر می‌شود:

 • حفظ بهداشت دهان و دندان
 • موفقیت بالاتر در کاشت
 • گرفتن اعتماد به نفس
 • نتیجه‌ای طولانی مدت
 • ظاهری کاملا طبیعی
 • امکان کاشت چند پایه ایمپلنت در یک جلسه
 • جلوگیری از تحلیل لثه
 • جلوگیری از تحلیل استخوان
 • بهبود سریعتر
 • عدم نیاز به چسب یا هرگونه ماده اضافی

ایمپلنت دیجیتال چطور ساخته می‌شود؟

ایمپلنت دیجیتال کاملا متناسب با فک و فرم دندان‌های فرد ساخته می‌شود. پس از گرفتن شکل و اثر دندان از بیمار، هر کار و تغییراتی که باعث بهبود ظاهر دندان مصنوعی می‌شود انجام خواهد شد. البته اینکار توسط کامپیوتر انجام می‌شود. به همین دلیل حتی برای نمونه‌های پیچیده نیز این روش بسیار مناسب و موثر خواهد بود.

چرا باید از ایمپلنت دیجیتال دندان استفاده کنیم؟

ایمپلنت دندان انواع مختلفی دارد. اما ایمپلنت دیجیتال دندان به دلیل درصد موفقیت بیشتر و سایر مزایایی که در بخش مزایای ایمپلنت دندان دیجیتالی گفتیم بسیار بهتر است. پس طبیعی است که استفاده از ایمپلنت دیجیتال در اولویت قرار می‌گیرد. حدود ۹۸ درصد از بیمارانی که به این شیوه دندان خود را درست کرده‌اند، اذعان نموده‌اند دندان سالهای بسیاری در دهان بدون ایجاد هیچ مشکلی وجود دارد. در واقع دندان با این روش تا پایان عمر در دهان شما باقی خواهد ماند.

شیوه کاشت ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

روش کاشت ایمپلنت دیجیتال بسیار شبیه به روش سنتی است. این کار در دو جلسه انجام می‌شود که جلسه اول ممکن است ۱ تا ۲ ساعت و جلسه دوم حدود نیم ساعت طول بکشد.

 • ابتدا از فک بیمار تصاویر سه بعدی تهیه می‌شود.
 • پزشک با توجه به تصاویر و بررسی آنها، پایه ایمپلنت را در فک قرار می‌دهد.
 • یک شکاف برای بیرون آمدن استخوان فک ایجاد می‌شود.
 • یک سوراخ درون فک ایجاد می‌شود.
 • ایمپلنت در سوارخ ایجاد شده پیچ می‌شود.
 • یک stop cap روی محل پیچ قرار داده شده و سپس بخیه زده می‌شود.
 • بعد از ۱۰ روز بخیه‌ها کشیده می‌شود.
 • با استفاده از بی حسی موضعی شکافی کوچک برای بیرون آوردن پایه ایمپلنت ایجاد می‌شود.
 • stop cap برداشته می‌شود.
 • پس از بهبودی کامل دندان ساخته شده با توجه به فک و دهان بیمار در جای خود قرار داده می‌شود.
 • به کمک یک پیچ دندان را روی اباتمنت محکم می‌کنند.

 

 

drhosseyni

دندانپزشکی دیجیتال در شهرک غرب

خدمات دندانپزشکی دیجیتال در شهرک غرب توسط کلینیک دکتر حسینی

امروزه دندانپزشکی دیجیتال تاثیر به سزایی در درمان ها داشته و یک روش عالی برای جایگزینی روش های قدیمی میباشد. در دندانپزشکی دیجیتال خطاهایی که در روش های سنتی وجود داشتند به حداقل رسیده و لوازم دیجیتالی جایگزین ابزارهای دستی شده اند.

در این روش بی حسی با کمترین درد و به صورت کاملا دیجیتالی توسط سیستم دیجیتال تزریق انجام می شود.

 

مهمترین خدمات دندانپزشکی دیجیتال در شهرک غرب عبارتند از:
۱- ایمپلنت دیجیتال
۲- پروتز دیجیتال
۳- ترمیم و زیبایی دیجیتال
۴- درمان ریشه دیجیتال
۵- جراحی های زیبایی دیجیتال
۶-ونیرهای کامپوزیتی و لامینیتهای پرسلن دیجیتال همراه با طراحی لبخند زیبا قبل از تراش
۷- بریج های FRC دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال در شهرک غرب

نکات پس ازجراحی دندان

Tips for after tooth surgery

The following information is written about dental surgery to answer your questions about how to protect your surgical site. Please read this text meticulously and apply these instructions.

raghav-dental-care-noida-1442646256-55fd08f0897c6[1]

بلیچینگ با لیزر و بدون لیزر

سفید کردن دندان یا بلیچینگ دندان، درمانی است که باعث سفیدتر شدن رنگ اصلی دندان میشود.
حتی بعضی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند و ظاهر دندان ها را زیباتر می کند. افزایش سن و عادت های غذا خوردن و عادت های روزانه مثل سیگار کشیدن، خوردن نوشابه های رنگی و ادویه ها هم می تواند باعث تغییر رنگ دندان ها شود.

best-dentist

ویژگی های بهترین دندانپزشک چیست؟

در انتخاب بهترین دندانپزشک باید با این نکته توجه داشت که یک دندانپزشک خوب در وهله اول باید از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد. تعهد کاری و اخلاق حرفه ای در کنار دانش و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن، از مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک است.

digital-dentistry

درمان های دندانپزشکی در دوران بارداری

زمانی که در دوران بارداری دچار دندان درد می‌شوید، اجتناب از آن امکان‌پذیر نخواهد بود و نمی‌توان نسبت به آن بی‌توجهی کرد. برخلاف نظر اکثر زنان باردار که فکر می‌کنند درمان های دندانپزشکی در دوران بارداری همراه با  احتمال خطر برای جنین است، تمام درمان های دندانپزشکی در دوران بارداری، قابل انجام بوده ولی ترجیح می‌دهیم که درمان های پیچیده پس از دوران بارداری انجام شود.

logo-fa-t

 به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15

طراحی و پشتیبانی توسط گروه فناوری اطلاعات ژنیک | نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک