اگر شما نیز می‌خواهید به تصمیم نهایی درباره‌ی استفاده از ونیر دندان دست یابید، بهتر است از فواید لمینت دندان اطلاع پیدا کنید. در ادامه درباره‌ی فواید لمینت دندان به صورت کامل خواهید خواند.

  • ظاهر طبیعی دندان

یکی از اساسی‌ترین فواید لمینت آن است که با استفاده از آن می‌توانید به ظاهر طبیعی دندان خود دست‌ یابید. به این ترتیب امکان داشتن لبخندی زیبا را خواهید داشت و ظاهری بهتر از خود در مقابل افراد مختلف به دست خواهید آورد.

اصلاح مشکلات دندان

لمینت قادر خواهد بود تا مشکلات ظاهری دندان‌های شما از جمله بد رنگی، لب پریدگی و بد فرمی را اصلاح نماید. به همین دلیل تاثیر لمینت بر روی زیبایی دندان‌ها و لبخند شما بسیار مشخص و شگفت انگیز خواهد بود. شما می‌توانید جهت انجام امور مشاوره در این مورد به کلینیک دندانپزشکی دیجیتال دکتر حسینی مراجعه بفرمایید.

 

  • هماهنگی با بافت لثه

معمولاً از ماده‌ی پرسلان در ساخت لمینت دندان استفاده می‌شود. این ماده به بهترین شکل با لثه‌ شما هماهنگ بوده و هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمی‌کند.

  • عدم تغییر رنگ پرسلان

ماده‌ی پرسلان دربرابر هرگونه تغییر رنگ مقاومت بالایی داشته و در هنگام استفاده از لمینت دندان ساخته شده از پرسلان مطمئن خواهید بود که دندان شما دچار تغییر رنگ ناخواسته نخواهد شد. از این رو می‌توانید زیبایی لبخند خود را برای مدتی بسیار طولانی با استفاده از لمینت داشته باشید. این یکی از مهم‌ترین فواید لمینت دندان است که بسیاری از افراد بر اساس آن لمینت ساخته شده از پرسلان را برای زیباسازی لبخند خود انتخاب می‌کنند.

  • انتخاب رنگ پرسلان

رنگ پرسلان می‌تواند به صورت آزاد انتخاب شود. از این رو می‌توانید آزادی بیشتری را در هنگام استفاده از لمینت دندان داشته باشید. بسیاری از افراد ممکن است علاقه به رنگ طبیعی دندان‌های خود داشته و برخی دیگر نیاز داشته باشند تا دندان‌هایشان کمی روشن‌تر به نظر برسد. از این جهت طیف رنگی پرسلان‌های موجود بسیار کارآمد بوده و قادر است تا هر سلیقه‌ای را پوشش دهد.

نظر خود را بنویسید به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15

طراحی و پشتیبانی توسط نرم افزار دندانپزشکی ژنیک