لمینت دندان و یا کامپوزیت ونیر دیجیتال به عنوان یک رویکرد پیشرفته در دندانپزشکی زیبایی است که از آخرین تکنولوژی عکس برداری و پردازش در طراحی لبخند شما استفاده میکند. این امر امکان کنترل دقیق در هر جنبه ای از طراحی را به ما می‌دهد. با استفاده از طراحی لمینت دیجیتال با نرم افزارهای DSD) Digital smile design)، می توانیم با استفاده از تصاویر صورت شما ، به شما این اطمینان را بدهیم که لبخند جدید شما با لب ها، گونه ها و چشمانتان هماهنگ است و به عنوان بخش طبیعی از صورت شما به نظر می رسد. در حقیقت آنقدر طبیعی است که کسی نمی تواند حدس بزند که شما لبخند خود را طراحی کرده اید.

ایمپلنت دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی ، کامپیوتر و ابزارهای دیجیتال جایگزین بسیاری از خدمات سنتی و دستی شده‌اند. در این راستا ایمپلنت دیجیتال نیز در خدمت دندانپزشکان قرار گرفت تا روند درمان ایمپلنت با سرعت، دقت، کیفیت و زیبایی بیشتر صورت پذیرد.
اطلاعات لازم با استفاده از اسکنر داخل دهانی دریافت می گردد و به بررسی وضعیت بافت نرم (لثه)، بافت سخت ( استخوان فک) و بهداشت دهان بیمار پرداخته می شود.

  • اطلاعات دریافت شده توسط اسکنر و سی بی سی تی که توسط رادیولوژیست تهیه میشود به وسیله نرم افزار مخصوص به لحاظ کیفیت استخوان فک، موقعیت عصب فکی و یا غشاء سینوسی مورد بررسی قرار گرفته و شابلون راهنمای جراحی (گاید) و روکش موقت به صورت ۳D طراحی و با پرینتر سه بعدی ساخته می شوند.
  • در جلسه درمان بدون نیاز به جراحی لثه و بخیه، با استفاده از گاید ساخته شده بصورتی دقیق ایمپلنت در استخوان کار گذاشته میشود. و روکش موقتی که از قبل طراحی و ساخته شده در صورت وجود شرایط لازم استخوانی ، بلافاصله برای بیمار نصب می‌گردد.

تفاوت این روش با روش معمولی در کاهش بسیار تعداد جلسات مراجعه بیمار ، کاهش مدت زمان جراحی ایمپلنت و کاهش درد و خونریزی و عوارض جراحی و در نتیجه رضایت بالای بیمار پس از درمان است. در ایمپلنت دیجیتال میتوانید با دست دندان کامل وارد مطب شوید و با ایمپلنت دو فک همراه با روکشهای موقت از مطب خارج شوید. و این معجزه دندانپزشکی دیجیتال است

نظر خود را بنویسیدlogo-fa-t

 به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15