صنعت DSD در حوزه دندانپزشکی چیست؟

صنعت DSD ،کوتاه برای طراحی لبخند دیجیتال یک درمان مفهومی دندانپزشکی چند منظوره است که به طور چشمگیری برنامه ریزی و ایجاد درمان بیمار را بهبود می بخشد. به طور خلاصه، DSD  یک پلت فرم دیجیتالی است که دندانپزشکان می توانند برای ایجاد نتیجه مطلوب برای بیماران خود استفاده کنند.

 

صنعت DSD شامل چیست؟

صنعتDSD ، شامل : ویدئو دیجیتال، عکاسی و خلاقیت برای طراحی زیبایی شناسی ایده آل برای هر بیمار به عنوان یک فرد است. این روش برای جذب فرد به عنوان یک کل، نحوه لبخند، شخصیت،

ساختار چهره و موارد دیگر برای دستیابی به نتایج مطلوب استفاده می شود.

  • طراحی
  • برقراری ارتباط
  • ایمن سازی

ادغام این فلسفه است.

طراحی لبخند دیجیتال ایمپلنت دندان برای شما

همه چیز در مورد لبخند شماست. با استفاده از DSD، در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندانپزشکان قادرخواهند بود تا لبخند رویایی را برای شما طراحی بکنند که مناسب شکل شما است. استفاده از DSD به شما کمک خواهد کرد بخشی از درمان خود باشید.

با کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان بخشی از درمان خود باشید

با کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان بخشی از درمان خود باشید، شما می توانید ماهیت لبخند خود را با دندانپزشک خود برنامه ریزی و ساخت کنید. این دستاورد، تلاش تیمی است؛ که شما را هدایت و تشویق می کند تا بر آینده خود تأثیر بگذارید.

نظر خود را بنویسیدlogo-fa-t

 به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15