صنعت DSD در حوزه دندانپزشکی چیست؟

صنعت DSD ،کوتاه برای طراحی لبخند دیجیتال یک درمان مفهومی دندانپزشکی چند منظوره است که به طور چشمگیری برنامه ریزی و ایجاد درمان بیمار را بهبود می بخشد. به طور خلاصه، DSD  یک پلت فرم  است که دندانپزشکان می توانند برای ایجاد نتیجه مطلوب برای بیماران خود استفاده کنند.

در این روش براي اولين بار طراحی لبخند بيمار بصورت ديجيتالی و توسط کامپيوتر انجام گرفته است. قبل ‌از هرگونه عمليات دندانپزشکی میتوان نتيجه درمان را به‌فرد نشان داد و همچنين شما میتوانيد باتوجه به‌سليقه شخصی خود و يا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نماييد. اين سيستم طراحی لبخند کاملاً واقعی و طبيعی طراحی میشود و بهترين راهنما برای مراجعه کنندگانی که‌به زيبايی دندان هاو طرح لبخند اهميت ويژه‌ای ميدهند، میباشد.

اندازه گيری دقيق اصلاح طرح لبخند با استفاده از تناسب‌هاي مختلف و تنظيم پارامترهای طراحی صورت شامل فاصله دو مردمک و فاصله گوشه‌های لب،‌ارتفاع صورت و … انجام میپذيرد. استفاده از نرم افزار پيشرفته GPS و قابليت منحصر بفرد آن‌در آناليز زيبايی صورت و دندان ، اين امکان رابه‌ما میدهد که‌به سادگی و با دقت بالا پارامترهای مورد نظررا بررسی و دستورات لابراتوری و کلينيکی را صادر نماييم. با استفاده‌از نرم افزار بررسی عکس ديجيتالی صورت تغييرات لازم شامل: اندازه ، شکل ، تناسب دندان ها،‌ ارتفاع و ديگر مشخصات در لبخند شما اعمال ميشود.

صنعت DSD شامل چیست؟

صنعتDSD ، شامل : ویدئو دیجیتال، عکاسی و خلاقیت برای طراحی زیبایی شناسی ایده آل برای هر بیمار به عنوان یک فرد است. این روش برای جذب فرد به عنوان یک کل، نحوه لبخند، شخصیت،

ساختار چهره و موارد دیگر برای دستیابی به نتایج مطلوب استفاده می شود.

  • طراحی
  • برقراری ارتباط
  • ایمن سازی

ادغام این فلسفه است.

 

طراحی لبخند دیجیتال ایمپلنت دندان برای شما

همه چیز در مورد لبخند شماست. با استفاده از DSD، در کاشت ایمپلنت دیجیتال دندانپزشکان قادرخواهند بود تا لبخند رویایی را برای شما طراحی بکنند که مناسب شکل شما است. استفاده از DSD به شما کمک خواهد کرد بخشی از درمان خود باشید.

با کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان بخشی از درمان خود باشید

با کاشت ایمپلنت دیجیتال دندان بخشی از درمان خود باشید، شما می توانید ماهیت لبخند خود را با دندانپزشک خود برنامه ریزی و ساخت کنید. این دستاورد، تلاش تیمی است؛ که شما را هدایت و تشویق می کند تا بر آینده خود تأثیر بگذارید.

نظر خود را بنویسید به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15

طراحی و پشتیبانی توسط نرم افزار دندانپزشکی ژنیک