اثر ایمپلنت دیجیتال در طراحی لبخندی زیبا، بسیاری مواقع می شنویم زیبایی خلق کردنی است. داشتن لبخندی دوست داشتنی و جذاب بسیار اهمیت دارد. در واقع، این یکی از نخستین چیزهایی میباشد که مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد و توانایی جذب ما را به طور خاصی بالا می برد. باعث پیشرفت و جذب موقعیت های بالاتر در تمام مراحل زندگی می شود. داشتن لبخندی زیبا یکی از مهمترین چیزهایی است که مورد  اهمیت واقع می شود. امری که در جهان اروپا از برترین الویت بین عموم مردم برخوردار خواهد بود.

لبخند شما به زندگی دیگران روح خواهد بخشید

بله درست است لبخند شما توانایی روشن کردن زندگی هر شخص دیگری را، دارد. لبخند شما قدرتی بیشتر از کلمات دارد. مانند اثر انگشت هر فردی خاص برای خودش ثبت می شود. لبخند شما منحصر به فرد است. اما همه مراقب لبخند زیبای خود نیستند، برخی از افراد با اهمیت کم از این امر مهم غافل می شوند، و منجر به پایین آوردن اعتماد به نفس و هویت خود می شوند.

آیا لبخند توست؟ جای خالی دندان های از دست داده ، عامل اصلی این علت است. بسیاری احساس می کنند که می توانند بهتر از آن چیزی که در حال حاضر هستند باشند. و باعث کاهش اعتماد به نفس و شخصیت آنها می شود؛ این یک واقعیت غم انگیز است که از لبخند زدن مردم جلوگیری می کند. و قابل قبول نیست.

نظر خود را بنویسیدlogo-fa-t

 به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15