اگر دچار مشکلات شدید در ناحیه دندان مانند شگستگی، پوسیدگی‌های عمیق و سایر مشکلات مرتبط با دهان و دندان شده باشید که زندگی تان را دچار اختلال کرده است ، ممکن است در اولین زمان ممکن به هر دندانپزشکی مراجعه کنید تا درد و مشکل ایجاد شده در دندان‌های شما برطرف شود؛ اما اگر برای معاینات چند وقت یک‌ بار به دندانپزشک مراجعه می‌کنید باید به برخی از ویژگی‌های مهم برای انتخاب بهترین دندانپزشک توجه کنید.

در انتخاب بهترین دندانپزشک باید با این نکته توجه داشت که یک دندانپزشک خوب در وهله اول باید از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد. تعهد کاری و اخلاق حرفه ای در کنار دانش و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن، از مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک است.

دکتر سید محمدرضا حسینی به عنوان یکی از  بهترین دندانپزشکان غرب تهران، علاوه بر داشتن تخصص و تبحر کامل در حوزه دندانپزشکی، در کنار کادری مجرب و امکانات مدرن و پیشرفته دندانپزشکی دیجیتال در غرب تهران در کوتاه ترین زمان ممکن برای بیماران خود خدماتی ویژه ارائه می دهد.

انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی در غرب تهران

یکی از مشکلات بزرگ زندگی در کلانشهر تهران، ازدیاد جمعیت، شلوغی، ترافیک و کمبود زمان است. این امر افراد را بر آن داشته تا در انتخاب مراکز تفریحی، خرید و حتی مراکز درمانی علاوه بر کیفیت خدمات به این مشکلات نیز توجه داشته باشند. در ذیل قصد داریم برخی از امکانات خاص مطب دندانپزشکی دکتر سید محمدرضا حسینی را معرفی نموده تا مراجعه کنندگان محترم بتوانند در انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی غرب تهران به راحتی تصمیم گیری نمایند.

  1. بهترین تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال

یکی از امکانات خاص و بسیار ویژه مرکز دندانپزشکی دکتر سید محمدرضا حسینی واقع در غرب تهران، مجهز بودن این مرکز به تجهیزات روز دنیا در حوزه دندانپزشکی دیجیتال است. بطور مثال شما می‌توانید تجربه بی حسی دیجیتال و درمان ایمپلنت دیجیتال بدون درد و خونریزی تنها در یک جلسه را در این مرکز دریافت کنید. استفاده از ابزار دیجیتال در حوزه دندانپزشکی علاوه بر کاهش زمان درمان و کاهش دفعات مراجعه بیمار در افزایش کیفیت و دقت درمان بسیار اثر گذار است.

  1. موقعیت مکانی مناسب

مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر سید محمدرضا حسینی واقع در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان حافظی بوده و به لحاظ دسترسی محلی به دو اتوبان همت و نیایش نزدیک است. همچنین این مرکز علاوه بر نزدیک بودن به دو پارکینگ عمومی با ظرفیت بالا، در روبروی مجتمع اریکه ایرانیان قرار دارد که محل مناسبی برای بازی کودکان و گذراندن اوقات فراقت قبل و پس از درمان برای بیماران و یا همراهان آنان است.

نظر خود را بنویسید به منظور کاهش خطاهای احتمالی در درمان سنتی راه‌حل‌های پیشرفته‌ای به کمک دندانپزشکی دیجیتال ارائه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی، دندانپزشکی دیجیتال کاربرد گسترده‌ای در درمان ها داشته و جایگزین مناسبی برای درمان سنتی است.

تماس با ما

آدرس: تهران، شهرک غرب (قدس) ‌بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی) پلاک 16، طبقه زیرهمکف

تلفن: 45 - 43 42 35 22 - 021
ایمیل: info@drhoseyni.com

ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه

صبح ها 12-9 و عصرها: 19-15

طراحی و پشتیبانی توسط نرم افزار دندانپزشکی ژنیک