لمینت دیجیتال

لمینت دیجیتال

لمینت دیجیتال دندان یک روش جدید دندانپزشکی و زیبایی برای حل مشکلات ظاهری دندان‌ها بدون نیاز به انجام ارتودنسی است. این روش برای افرادی مناسب است که زمان لازم برای انجام درمان‌های بلندمدت مانند ارتودنسی را ندارند.

لمینت دندان، که با نام ونیر نیز شناخته می‌شود، لایه‌ای نازک است که روی سطح بیرونی دندان چسبانده می‌شود و تاثیر زیادی روی زیبایی دندان دارد. در واقع لمینت دیجیتال از مواد سرامیکی ساخته می‌شود و به عنوان یک روکش روی دندان قرار داده می‌شود. لمینت دندان در مقابل پلاک دندان و تغییر رنگ مقاوم است و شباهت زیادی به دندان‌های طبیعی شما دارد. هزینه این روش کمی بیشتر از کامپوزیت دندان است؛ اما طول عمر، مقاومت در برابر تغییر رنگ و ضربه و زیبایی بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیت دارد.

زمان زیادی برای ساخت لیمنت به روش سنتی نیاز است؛ اما در لمینت دیجیتال زمان آن بسیار کوتاه شده است.

مزایای مهم لمینت‌های دیجیتالی

  1. نیازی به تراشیدن مینای دندان نیست
  2.  استحکام و دوام دندان‌های طبیعی افزایش می‌یابد
  3.  دندان‌های شکسته ترمیم می‌شوند
  4.  روش محاسبه سنتی با دقت پایین کنار گذاشته می‌شود
  5.  خطاهای ساخت به حداقل می‌رسد
  6. زیبایی و تطابق زیستی مواد افزایش پیدا می‌کند
  7. طراحی لبخند منحصر به فرد با دندانپزشکی دیجیتال انجام می‌شود

مزیت دیگر لمینت دیجیتال، زیبایی طرح لبخندی است که فوق‌العاده و جذاب به نظر می‌رسد. چون اندازه‌گیری‌ها با کمک دوربین اپتیکال از داخل دهان به صورت سه‌بعدی گرفته می‌شود طراحی انجام‌شده برای لمینت‌های سرامیکی دیجیتالی بی‌عیب و نقص است. تمامی این مزایا باعث شده که لمینت‌های دیجیتال نسبت به روش‌های سنتی برتری داشته باشند.

در صورتی که قصد دارید لبخندی زیبا و تاثیرگذار داشته باشید و به ظاهر خود اهمیت می‌دهید، دندانپزشکی دیجیتال دکتر سید محمدرضا حسینی با استفاده از امکانات دندانپزشکی نوین و دیجیتال و تجربه کارآمد دکتر حسینی این لبخند را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سایر خدمات دندانپزشکی